Gwintownik maszynowy wysokowydajny MasterTap HSS-E PM, DIN 8140-2, gwint metryczny (M2x0,40), przelotowy, FANAR (C4-118M01-6020)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wysokowydajny gwintownik metryczny (DIN 8140-2) o wszechstronnym zastosowaniu
- Wykorzystywany przy pracy w: stali, stali nierdzewnej, żeliwie, metalach nieżelaznych oraz stopach tytanu i stopach żaroodpornych
- Do montowania w centrach obróbczych, konwencjonalnych obrabiarkach, jak i maszynach sterowanych numerycznie
- Jest to połączenie innowacyjnych rozwiązań w stereometrii, mikro-geometrii oraz nano-strukturalnych powłok PVD
- Praca z tym gwintownikiem zapewnia doskonałą jakość powierzchni oraz precyzyjne wymiary
- Materiał: HSS-E PM - stal szybkotnąca proszkowa, kobaltowa
- Nakrój: prosty, skośna powierzchnia natarcia, z długością nakroju 4 zwojów i kątem 8° (B / 4-5P)
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | C4-118M01-6020 |
| EG M (STI) | M2 |
| d1 | 2,520 mm |
| P | 0,40 |
| l1 | 50 mm |
| l2 | 9 mm |
| l2R45 | 5 mm |
| l3 | 14 mm |
| d2 | 2,8 mm |
| a | 2,1 mm |
| Otwór | 2,10 mm |
| Nakrój | B / 4-5P |
| Tolerancja | 6H mod. |
| Typ | przelotowy |
| Waga | 0,10 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.