Gwintownik maszynowy wysokowydajny MasterTap HSS-E PM, DIN 374, gwint amerykański UNF (1/2-20), przelotowy, drobnozwojny FANAR (D4-118M01-4231)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wysokowydajny gwintownik zunifikowany (UNF, ANSI B-1.1), drobnozwojny o wszechstronnym zastosowaniu
- Wykorzystywany przy pracy w: stali, stali nierdzewnej, żeliwie, metalach nieżelaznych oraz stopach tytanu i stopach żaroodpornych
- Do montowania w centrach obróbczych, konwencjonalnych obrabiarkach, jak i maszynach sterowanych numerycznie
- Jest to połączenie innowacyjnych rozwiązań w stereometrii, mikro-geometrii oraz nano-strukturalnych powłok PVD
- Praca z tym gwintownikiem zapewnia doskonałą jakość powierzchni oraz precyzyjne wymiary
- Materiał: HSS-E PM - stal szybkotnąca proszkowa, kobaltowa
- Nakrój: prosty, skośna powierzchnia natarcia, z długością nakroju 4 zwojów i kątem 8° (B / 4-5P)
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | D4-118M01-4231 |
| UNF | 1/2-20 |
| d1 | 12,700 mm |
| 1"/P | 20 |
| P | 1,270 mm |
| l1 | 100 mm |
| l2 | 15 mm |
| d2 | 9,0 mm |
| a | 7,0 mm |
| Otwór | 11,50 mm |
| Nakrój | B / 4-5P |
| Tolerancja | 2BX |
| Typ | przelotowy |
| Waga | 0,10 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.