Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 4 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
126.61
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
Zyskujesz 12 pkt [?]
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: FANAR
Kod produktu: FAN_C4-718M01-0070
Opis
Właściwości i zastosowanie:
  • Wysokowydajny gwintownik o wszechstronnym zastosowaniu
  • Praca z tym gwintownikiem zapewnia doskonałą jakość powierzchni oraz precyzyjne wymiary
  • Materiał: HSS-E PM - stal szybkotnąca proszkowa, kobaltowa
  • Nakrój: E / 1,5-2P
Dane techniczne:
Gwintownik metryczny din-371
Parametr Wartość
Oznaczenie C4-718M01-0070
d1 M7
P 1,00 mm
l1 80 mm
l2 10 mm
l3 30 mm
d2 7,0 mm
a 5,5 mm
otwór 6,00 mm