Gwintownik maszynowy wysokowydajny MasterTap HSS-E PM, DIN 371, gwint metryczny M3,5x0,35, nieprzelotowy, drobnozwojny, FANAR (C4-528M01-0036)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wysokowydajny gwintownik o wszechstronnym zastosowaniu
- Wykorzystywany przy pracy w: stali, stali nierdzewnej, żeliwie, metalach nieżelaznych oraz stopach tytanu i stopach żaroodpornych
- Do montowania w centrach obróbczych, konwencjonalnych obrabiarkach, jak i maszynach sterowanych numerycznie
- Jest to połączenie innowacyjnych rozwiązań w stereometrii, mikro-geometrii oraz nano-strukturalnych powłok PVD
- Praca z tym gwintownikiem zapewnia doskonałą jakość powierzchni oraz precyzyjne wymiary
- Materiał: HSS-E PM - stal szybkotnąca proszkowa, kobaltowa
- Nakrój: C / 2-3P
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | C4-528M01-0036 |
| d1 | M3,5x0,35 |
| P | 0,35 mm |
| l1 | 56 mm |
| l2 | 5 mm |
| l3 | 20 mm |
| d2 | 4,0 mm |
| a | 3,0 mm |
| otwór | 3,15 mm |
| Nakrój | C / 2-3P |
| Tolerancja | 6HX |
| Typ | nieprzelotowy |
| Waga | 0,1 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.