Gwintownik maszynowy wysokowydajny MasterTap HSS-E PM, DIN 371, gwint metryczny M2,2x0,45 , nieprzelotowy, FANAR (C4-528M01-0022)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wysokowydajny gwintownik o wszechstronnym zastosowaniu
- Wykorzystywany przy pracy w: stali, stali nierdzewnej, żeliwie, metalach nieżelaznych oraz stopach tytanu i stopach żaroodpornych
- Do montowania w centrach obróbczych, konwencjonalnych obrabiarkach, jak i maszynach sterowanych numerycznie
- Jest to połączenie innowacyjnych rozwiązań w stereometrii, mikro-geometrii oraz nano-strukturalnych powłok PVD
- Praca z tym gwintownikiem zapewnia doskonałą jakość powierzchni oraz precyzyjne wymiary
- Materiał: HSS-E PM - stal szybkotnąca proszkowa, kobaltowa
- Nakrój: C / 2-3P
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | C4-528M01-0022 |
| d1 | M2,2 |
| P | 0,45 mm |
| l1 | 45 mm |
| l2 | 10 mm |
| l3 | 13 mm |
| d2 | 2,8 mm |
| a | 2,1 mm |
| otwór | 1,75 mm |
| Nakrój | C / 2-3P |
| Tolerancja | ISO2 (6H) |
| Typ | nieprzelotowy |
| Waga | 0,1 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.