Gwintownik maszynowy wysokowydajny MasterTap HSS-E PM, DIN 371, gwint amerykański UNF (5/16-24), nieprzelotowy, drobnozwojny FANAR (C4-528M01-4228)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wysokowydajny gwintownik zunifikowany (UNF, ANSI B-1.1), drobnozwojny o wszechstronnym zastosowaniu
- Wykorzystywany przy pracy w: stali, stali nierdzewnej, żeliwie, metalach nieżelaznych oraz stopach tytanu i stopach żaroodpornych
- Do montowania w centrach obróbczych, konwencjonalnych obrabiarkach, jak i maszynach sterowanych numerycznie
- Jest to połączenie innowacyjnych rozwiązań w stereometrii, mikro-geometrii oraz nano-strukturalnych powłok PVD
- Praca z tym gwintownikiem zapewnia doskonałą jakość powierzchni oraz precyzyjne wymiary
- Materiał: HSS-E PM - stal szybkotnąca proszkowa, kobaltowa
- Rowek spiralny o kącie 45°
- Nakrój: C / 2-3P
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | C4-528M01-4228 |
| UNF | 5/16-24 |
| d1 | 7,938 mm |
| 1"/P | 24 |
| P | 1,058 mm |
| l1 | 90 mm |
| l2 | 13 mm |
| l3 | 35 mm |
| d2 | 8,0 mm |
| a | 6,0 mm |
| Otwór | 6,90 mm |
| Nakrój | C / 2-3P |
| Tolerancja | 2BX |
| Typ | nieprzelotowy |
| Waga | 0,10 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.