Gwintownik maszynowy wysokowydajny 800X HSS-E | DIN 5156, gwint rurowy walcowy G3/8 | nieprzelotowy, FANAR (D2-513X01-3129)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wysokowydajny gwintownik rurowy, walcowy o wszechstronnym zastosowaniu.
- Wykorzystywany do pracy w następujących materiałach:
- stal,
- stal nierdzewna,
- żeliwo,
- metale nieżelazne.
- Do montowania w centrach obróbczych, konwencjonalnych obrabiarkach, jak i maszynach sterowanych numerycznie (CNC)
- Materiał: HSS-E - stal szybkotnąca kobaltowa.
- Wielowarstwowa powłoka TN2:
- TiN (azotek tytanu),
- TiAIN (azotek tytanu glinu).
- Typ otworu: nieprzelotowy.
- Nakrój: C / 2-3P.
- Rozbieżne rowki spiralne R40.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| oznaczenie | D2-513X01-3129 |
| G | 3/8 |
| d1 | 16,662 mm |
| 1"/P | 19 |
| P | 1,337 mm |
| l1 | 100 mm |
| l2 | 22 mm |
| l2R40 | 15 mm |
| l3 | - |
| d2 | 12,0 mm |
| a | 9,0 mm |
| otwór | 15,25 mm |
| nakrój | C / 2-3P |
| typ | nieprzelotowy |
| waga | 0,1 kg |
Katalog produktów firmy FANAR.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.