Gwintownik maszynowy wysokowydajny 800X HSS-E | DIN 5156, gwint rurowy walcowy G1.1/2 | uniwersalny, FANAR (D2-123X01-3147)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wysokowydajny gwintownik rurowy, walcowy o wszechstronnym zastosowaniu.
- Wykorzystywany do pracy w następujących materiałach:
- stal,
- stal nierdzewna,
- żeliwo,
- metale nieżelazne.
- Do montowania w centrach obróbczych, konwencjonalnych obrabiarkach, jak i maszynach sterowanych numerycznie (CNC)
- Materiał: HSS-E - stal szybkotnąca kobaltowa.
- Wielowarstwowa powłoka TN2:
- TiN (azotek tytanu),
- TiAIN (azotek tytanu glinu).
- Typ otworu: uniwersalny.
- Nakrój: C / 2-3P.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| oznaczenie | D2-123X01-3147 |
| G | 1.1/2 |
| d1 | 47,800 mm |
| 1"/P | 11 |
| P | 2,309 mm |
| l1 | 190 mm |
| l2 | 36 mm |
| l2R40 | - |
| l3 | - |
| d2 | 36,0 mm |
| a | 29,0 mm |
| otwór | 45,25 mm |
| nakrój | C / 2-3P |
| typ | uniwersalny |
| waga | 0,10 kg |
Katalog produktów firmy FANAR.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.