Gwintownik maszynowy wysokowydajny 800X HSS-E | DIN 5156, gwint rurowy walcowy G1/16 | nieprzelotowy, FANAR (D2-513X01-3121)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wysokowydajny gwintownik rurowy, walcowy o wszechstronnym zastosowaniu.
- Wykorzystywany do pracy w następujących materiałach:
- stal,
- stal nierdzewna,
- żeliwo,
- metale nieżelazne.
- Do montowania w centrach obróbczych, konwencjonalnych obrabiarkach, jak i maszynach sterowanych numerycznie (CNC)
- Materiał: HSS-E - stal szybkotnąca kobaltowa.
- Wielowarstwowa powłoka TN2:
- TiN (azotek tytanu),
- TiAIN (azotek tytanu glinu).
- Typ otworu: nieprzelotowy.
- Nakrój: C / 2-3P.
- Rozbieżne rowki spiralne R40.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| oznaczenie | D2-513X01-3121 |
| G | 1/16 |
| d1 | 7,723 mm |
| 1"/P | 28 |
| P | 0,907 mm |
| l1 | 90 mm |
| l2 | 17 mm |
| l2R40 | 10 mm |
| l3 | - |
| d2 | 6,0 mm |
| a | 4,9 mm |
| otwór | 6,80 mm |
| nakrój | C / 2-3P |
| typ | nieprzelotowy |
| waga | 0,1 kg |
Katalog produktów firmy FANAR.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.