Gwintownik maszynowy wysokowydajny 800X HSS-E | DIN 376, gwint amerykański UNC (7/16-14) | nieprzelotowy, FANAR (D2-513X01-4130)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wysokowydajny gwintownik zunifikowany (UNC, ANSI B-1.1) o wszechstronnym zastosowaniu.
- Wykorzystywany do pracy w następujących materiałach:
- stal,
- stal nierdzewna,
- żeliwo,
- metale nieżelazne.
- Do montowania w centrach obróbczych, konwencjonalnych obrabiarkach, jak i maszynach sterowanych numerycznie.
- Materiał: HSS-E - stal szybkotnąca kobaltowa.
- Wielowarstwowa powłoka TN2:
- TiN (azotek tytanu),
- TiAIN (azotek tytanu glinu).
- Typ otworu: nieprzelotowy.
- Tolerancja: 2B.
- Nakrój: C / 2-3P.
- Rozbieżne rowki spiralne R40.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | D2-513X01-4130 |
| UNC | 7/16-14 |
| d1 | 11,112 mm |
| 1"/P | 14 |
| P | 1,814 mm |
| l1 | 100 mm |
| l2 | 22 mm |
| l2R40 | 15 mm |
| l3 | - |
| d2 | 8,0 mm |
| a | 6,2 mm |
| Otwór | 9,40 mm |
| Nakrój | C / 2-3P |
| Tolerancja | 2B |
| Typ | nieprzelotowy |
| Waga | 0,10 kg |
Katalog produktów firmy FANAR.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.