Gwintownik maszynowy wysokowydajny 800X HSS-E | DIN 376, gwint amerykański UNC (1.1/2-6) | nieprzelotowy, FANAR (D2-513X01-4147)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wysokowydajny gwintownik zunifikowany (UNC, ANSI B-1.1) o wszechstronnym zastosowaniu.
- Wykorzystywany do pracy w następujących materiałach:
- stal,
- stal nierdzewna,
- żeliwo,
- metale nieżelazne.
- Do montowania w centrach obróbczych, konwencjonalnych obrabiarkach, jak i maszynach sterowanych numerycznie.
- Materiał: HSS-E - stal szybkotnąca kobaltowa.
- Wielowarstwowa powłoka TN2:
- TiN (azotek tytanu),
- TiAIN (azotek tytanu glinu).
- Typ otworu: nieprzelotowy.
- Tolerancja: 2B.
- Nakrój: C / 2-3P.
- Rozbieżne rowki spiralne R40.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | D2-513X01-4147 |
| UNC | 1.1/2-6 |
| d1 | 38,100 mm |
| 1"/P | 6 |
| P | 4,233 mm |
| l1 | 200 mm |
| l2 | 55 mm |
| l2R40 | 40 mm |
| l3 | - |
| d2 | 28,0 mm |
| a | 22,0 mm |
| Otwór | 34,00 mm |
| Nakrój | C / 2-3P |
| Tolerancja | 2B |
| Typ | nieprzelotowy |
| Waga | 0,10 kg |
Katalog produktów firmy FANAR.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.