Gwintownik maszynowy wysokowydajny 800X HSS-E, DIN 374 - gwint metryczny ISO M10x0,75, przelotowy, drobnozwojny - FANAR (D2-113X01-0102)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wysokowydajny gwintownik drobnozwojny o wszechstronnym zastosowaniu.
- Wykorzystywany przy pracy w: stali, stali nierdzewnej, żeliwie, metalach nieżelaznych.
- Do montowania w centrach obróbczych, konwencjonalnych obrabiarkach, jak i maszynach sterowanych numerycznie.
- Materiał: HSS-E (stal szybkotnąca kobaltowa).
- Wielowarstwowa powłoka TN2:
- TiN (azotek tytanu),
- TiAIN (azotek tytanu glinu).
- Typ otworu: przelotowy.
- Tolerancja: ISO2 (6H).
- Nakrój: B / 4-5P.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| oznaczenie | D2-113X01-0102 |
| d1 | M10x0,75 |
| P | 0,75 mm |
| l1 | 90 mm |
| l2 | 18 mm |
| l2R40 | 10 mm |
| l3 | - |
| d2 | 7,0 mm |
| chwyt (a): kwadrat | 5,5 mm |
| otwór pod gwint | 9,20 mm |
| nakrój | B / 4-5P |
| tolerancja | ISO2 (6H) |
| typ | przelotowy |
| waga | 0,1 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.