Gwintownik maszynowy wysokowydajny 800X HSS-E | DIN 374, gwint amerykański UNF (1/2-20) | nieprzelotowy drobnozwojny, FANAR (D2-513X01-4231)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wysokowydajny gwintownik drobnozwojny, zunifikowany (UNF, ANSI B-1.1) o wszechstronnym zastosowaniu.
- Wykorzystywany do pracy w następujących materiałach:
- stal,
- stal nierdzewna,
- żeliwo,
- metale nieżelazne.
- Do montowania w centrach obróbczych, konwencjonalnych obrabiarkach, jak i maszynach sterowanych numerycznie.
- Materiał: HSS-E - stal szybkotnąca kobaltowa.
- Wielowarstwowa powłoka TN2:
- TiN (azotek tytanu),
- TiAIN (azotek tytanu glinu).
- Typ otworu: nieprzelotowy.
- Tolerancja: 2B.
- Nakrój: C / 2-3P.
- Rozbieżne rowki spiralne R40.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| oznaczenie | D2-513X01-4231 |
| UNF | 1/2-20 |
| d1 | 12,700 mm |
| 1"/P | 20 |
| P | 1,270 mm |
| l1 | 100 mm |
| l2 | 20 mm |
| l2R40 | 15 mm |
| l3 | - |
| d2 | 9,0 mm |
| a | 7,0 mm |
| otwór | 11,50 mm |
| nakrój | C / 2-3P |
| tolerancja | 2B |
| typ | nieprzelotowy |
| waga | 0,10 kg |
Katalog produktów firmy FANAR.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.