Gwintownik maszynowy wysokowydajny 800X HSS-E | DIN 371, gwint amerykański UNF (5/16-24) | przelotowy drobnozwojny, FANAR (C2-113X01-4228)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wysokowydajny gwintownik drobnozwojny, zunifikowany (UNF, ANSI B-1.1) o wszechstronnym zastosowaniu.
- Wykorzystywany do pracy w następujących materiałach:
- stal,
- stal nierdzewna,
- żeliwo,
- metale nieżelazne.
- Do montowania w centrach obróbczych, konwencjonalnych obrabiarkach, jak i maszynach sterowanych numerycznie.
- Materiał: HSS-E - stal szybkotnąca kobaltowa.
- Wielowarstwowa powłoka TN2:
- TiN (azotek tytanu),
- TiAIN (azotek tytanu glinu).
- Typ otworu: przelotowy.
- Tolerancja: 2B.
- Nakrój: B / 4-5P.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| oznaczenie | C2-113X01-4228 |
| UNF | 5/16-24 |
| d1 | 7,938 mm |
| 1"/P | 24 |
| P | 1,058 mm |
| l1 | 90 mm |
| l2 | 20 mm |
| l2R40 | 13 mm |
| l3 | 35 mm |
| d2 | 8,0 mm |
| a | 6,0 mm |
| otwór | 6,90 mm |
| nakrój | B / 4-5P |
| tolerancja | 2B |
| typ | przelotowy |
| waga | 0,10 kg |
Katalog produktów firmy FANAR.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.