Gwintownik maszynowy wysokowydajny 800X HSS-E | DIN 371, gwint amerykański UNC (5/16-18) | nieprzelotowy, FANAR (C2-513X01-4128)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wysokowydajny gwintownik zunifikowany (UNC, ANSI B-1.1) o wszechstronnym zastosowaniu.
- Wykorzystywany do pracy w następujących materiałach:
- stal,
- stal nierdzewna,
- żeliwo,
- metale nieżelazne.
- Do montowania w centrach obróbczych, konwencjonalnych obrabiarkach, jak i maszynach sterowanych numerycznie.
- Materiał: HSS-E - stal szybkotnąca kobaltowa.
- Wielowarstwowa powłoka TN2:
- TiN (azotek tytanu),
- TiAIN (azotek tytanu glinu).
- Typ otworu: nieprzelotowy.
- Tolerancja: 2B.
- Nakrój:C / 2-3P.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | C2-513X01-4128 |
| UNC | 5/16-18 |
| d1 | 7,938 mm |
| 1"/P | 18 |
| P | 1,411 nmm |
| l1 | 90 mm |
| l2 | 20 mm |
| l2R40 | 13 mm |
| l3 | 35 mm |
| d2 | 8,0 mm |
| a | 6,0 mm |
| Otwór | 6,60 mm |
| Nakrój | C / 2-3P |
| Tolerancja | 2B |
| Typ | nieprzelotowy |
| Waga | 0,10 kg |
Katalog produktów firmy FANAR.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.