Gwintownik maszynowy wysokowydajny 800X HSS-E | DIN 371, gwint amerykański UNC (1/4-20) | nieprzelotowy, FANAR (C2-513X01-4127)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wysokowydajny gwintownik zunifikowany (UNC, ANSI B-1.1) o wszechstronnym zastosowaniu.
- Wykorzystywany do pracy w następujących materiałach:
- stal,
- stal nierdzewna,
- żeliwo,
- metale nieżelazne.
- Do montowania w centrach obróbczych, konwencjonalnych obrabiarkach, jak i maszynach sterowanych numerycznie.
- Materiał: HSS-E - stal szybkotnąca kobaltowa.
- Wielowarstwowa powłoka TN2:
- TiN (azotek tytanu),
- TiAIN (azotek tytanu glinu).
- Typ otworu: nieprzelotowy.
- Tolerancja: 2B.
- Nakrój: C / 2-3P.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | C2-513X01-4127 |
| UNC | 1/4-20 |
| d1 | 6,350 mm |
| 1"/P | 20 |
| P | 1,270 nmm |
| l1 | 80 mm |
| l2 | 18 mm |
| l2R40 | 13 mm |
| l3 | 30 mm |
| d2 | 7,0 mm |
| a | 5,5 mm |
| Otwór | 5,10 mm |
| Nakrój | C / 2-3P |
| Tolerancja | 2B |
| Typ | nieprzelotowy |
| Waga | 0,10 kg |
Katalog produktów firmy FANAR.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.