Gwintownik maszynowy M7 wysokowydajny 800X HSS-E | DIN 371 | uniwersalny - FANAR (C2-123X01-0070)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wysokowydajny gwintownik maszynowy M7 o wszechstronnym zastosowaniu.
- Wykorzystywany przy pracy w: stali, stali nierdzewnej, żeliwie, metalach nieżelaznych.
- Do montowania w centrach obróbczych, konwencjonalnych obrabiarkach, jak i maszynach sterowanych numerycznie.
- Materiał: HSS-E (stal szybkotnąca kobaltowa).
- Wielowarstwowa powłoka TN2:
- TiN (azotek tytanu),
- TiAIN (azotek tytanu glinu).
- Typ otworu: uniwersalny.
- Tolerancja: ISO2 (6H).
- Nakrój: C / 2-3P.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| oznaczenie | C2-123X01-0070 |
| d1 | M7 |
| P | 1,00 mm |
| l1 | 80 mm |
| l2 | 18 mm |
| l2r40 | 10 mm |
| l3 | 30 mm |
| d2 | 7,0 mm |
| chwyt (a): kwadrat | 5,5 mm |
| otwór pod gwint | 6,00 mm |
| nakrój | C / 2-3P |
| tolerancja | ISO2 (6H) |
| typ | uniwersalny |
| waga | 0,1 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.