Gwintownik maszynowy M3 wysokowydajny 800X HSS-E | DIN 376 | nieprzelotowy - FANAR (D2-513X01-0030)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wysokowydajny gwintownik maszynowy M3 o wszechstronnym zastosowaniu.
- Wykorzystywany przy pracy w: stali, stali nierdzewnej, żeliwie, metalach nieżelaznych.
- Do montowania w centrach obróbczych, konwencjonalnych obrabiarkach, jak i maszynach sterowanych numerycznie.
- Materiał: HSS-E (stal szybkotnąca kobaltowa).
- Wielowarstwowa powłoka TN2:
- TiN (azotek tytanu),
- TiAIN (azotek tytanu glinu).
- Typ otworu: nieprzelotowy.
- Tolerancja: ISO2 (6H).
- Nakrój: C / 2-3P.
- Rozbieżne rowki spiralne R40.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| oznaczenie | D2-513X01-0030 |
| d1 | M3 |
| P | 0,50 mm |
| l1 | 56 mm |
| l2 | 11 mm |
| l2R40 | 5 mm |
| l3 | - |
| d2 | 2,2 mm |
| chwyt (a): kwadrat | 1,8 mm |
| otwór pod gwint | 2,50 mm |
| nakrój | C / 2-3P |
| tolerancja | ISO2 (6H) |
| typ | nieprzelotowy |
| waga | 0,1 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.