Frez półokrągły do drewna | promień R20 | 40 x 25 x 12 mm - LUNA 210101200
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Frez półkulisty o promieniu R20 przeznaczony do obróbki drewna.
- 2 ostrza wykonane z węglików spiekanych.
- Długość całkowita 67mm.
- Frezy półokrągłe wypukłe: seria 21010 bez łożyska prowadzącego, a seria 21011 z łożyskiem.
Specyfikacja techniczna:

| D | 40 mm |
| I | 25 mm |
| L | 67 mm |
| R | 20 mm |
| S | 12 mm |

Dane techniczne
| Średnica | 40 mm |
| Promień | 20 mm |
| Chwyt | 12 mm |
| Ilość ostrzy | 2 |
| Długość robocza | 25 mm |
| Materiał | ostrza z węglika |
| Materiał stosowanej płytki | węglik spiekany |
| Typ | półkulisty |
| Długość całkowita | 67 mm |
| Obroty | prawe |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.