Frez 8-ostrzowy nasadzany z zabierakiem czołowym DIN 1880-NR, HSS-E - 63MM - FENES
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis



Informacje:
- Frez walcowo-czołowy, nasadzany z zabierakiem czołowym wg DIN 138.
- Frez ogólnego przeznaczenia do obróbki zgrubnej.
- Frez wykonany ze stali szybkotnącej z zawartością kobaltu (HSS-E) wg normy DIN 1880.
- Pasuje do trzpienia frezarskiego o średnicy narzędzia 27 mm.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| d | 63 mm |
| D | 27 mm |
| l | 23 mm |
| L | 40 mm |
| Z (Ilość ostrzy) | 8 |
| Kod produktu | 0641-511-701-530 |
Frezowanie i rozwiercanie - informacje techniczne wg FENES.
Dane techniczne
| Materiał | HSS-E |
| Średnica freza | 63 mm |
| Średnica chwytu | 27 mm |
| Zastosowanie | ogólnego przeznaczenia |
| Typ obróbki | zgrubna |
| Ilość ostrzy | 8 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.