Frez 8-ostrzowy nasadzany z zabierakiem czołowym DIN 1880-NR, HSS-E - 40MM - FENES
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis



Informacje:
- Frez walcowo-czołowy, nasadzany z zabierakiem czołowym wg DIN 138.
- Dla obróbki zgrubnej.
- Frez wykonany ze stali szybkotnącej z zawartością kobaltu (HSS-E) wg normy DIN 1880.
- Pasuje do trzpienia frezarskiego o średnicy narzędzia 16 mm.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| d | 40 mm |
| D | 16 mm |
| l | 19 mm |
| L | 32 mm |
| Z (Ilość ostrzy) | 8 |
| Kod produktu | 0641-511-701-510 |
Frezowanie i rozwiercanie - informacje techniczne wg FENES.
Dane techniczne
| Materiał | HSS-E |
| Średnica freza | 40 mm |
| Średnica chwytu | 16 mm |
| Zastosowanie | ogólnego przeznaczenia |
| Typ obróbki | zgrubna |
| Ilość ostrzy | 8 |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.