Frez 6-ostrzowy nasadzany z zabierakiem czołowym DIN 1880-W, HSS - 80MM - FENES
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis



Informacje:
- Frez walcowo-czołowy, nasadzany z zabierakiem czołowym wg DIN 138.
- Pasuje do trzpienia frezarskiego o średnicy narzędzia 27 mm.
- Do obróbki metali lekkich i tworzyw sztucznych.
- Frez wykonany ze stali szybkotnącej (HSS) wg normy DIN 1880.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| d | 80 mm |
| D | 27 mm |
| l | 23 mm |
| L | 45 mm |
| Z (Ilość ostrzy) | 6 |
| Kod produktu | 0641-511-710-040 |
Frezowanie i rozwiercanie - informacje techniczne wg FENES.
Dane techniczne
| Materiał | HSS |
| Średnica freza | 80 mm |
| Średnica chwytu | 27 mm |
| Zastosowanie | do obróbki metali lekkich i tworzyw sztucznych |
| Typ obróbki | kształtująca |
| Ilość ostrzy | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.