Dłuto szerokie SDS - Plus 40 x 250 mm - Abraboro (AB63200000)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Dłuto przeznaczone do kucia, skuwania płytek, tynków oraz wyburzania
- Wysoka jakość użytego materiału
- Dłuto poddane zabiegowi utwardzania
- Długa żywotność
- Przeznaczone do: betonu, cegły, kamienia
- Rodzaj dłuta: szerokie
- Uchwyt SDS - Plus
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 250 mm |
| Szerokość | 40 mm |
| Rodzaj dłuta | szerokie |
| Chwyt | SDS - Plus |
Dane techniczne
| Długość całkowita | 250 mm |
| Długość robocza | 25 mm |
| Chwyt | SDS Max |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.