Czujnik zegarowy analogowy 10/0,01 mm - Mitutoyo 2046AB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Analogowy czujnik Mitutoyo wstrząsoodporny wyposażony w znaczniki tolerancji (zielone elementy).
- Możliwe zamocowanie śruby blokującej z lewej lub prawej strony.
- Łatwy montaż czujnika w statywie z podstawą magnetyczną.
- Zabezpieczenie w postaci uszczelki O-ring zapewnia dodatkową ochronę przez pyłem i wodą.
- Końcówka pomiarowa (z gwintem M2,5x0,45 mm) wykonana z węglików spiekanych.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres | 0 - 10 mm |
| Średnica chwytu | ø8 mm |
| Dokładność | 0,01 mm |
| A | 48,8 mm |
| B | 65,2 mm |
| C | ø57 mm |
| D | 17,7 mm |
| F | 16,9 mm |
| G | 19,8 mm |
| H | 52 mm |
| I | 7,6 mm |
| Podział skali | 0 - 100 |
| Waga | 144 g |
Dane techniczne
| Chwyt | 12 mm |
| Skala | 0 - 100 |
| Podziałka | 0,01 mm |
| Typ | zegarowy |
| Odczyt | noniuszowy |
| Poziom ochrony | brak danych |
| Zakres pomiaru | 0 - 10 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.