Czujnik zegarowy 0 - 10 / 0,01 mm - DARMET 512-063
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Czujnik zegarowy noniuszowy.
- Działka elementarna 0,01 mm.
- Posiada znacznik tolerancji oraz śrubę blokującą.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres | 0 - 10 mm |
| Średnica chwytu | ø8h6 mm |
| Dokładność | 0,01 mm |
| A | 43 mm |
| B | 17,5 mm |
| C | 8,2 mm |
| D | ø57 mm |
| Podział skali | 0 - 100 |
| Waga | 0,3 kg |
Dane techniczne
| Chwyt | 12 mm |
| Skala | 0 - 50 - 0 |
| Podziałka | 0,01 mm |
| Typ | zegarowy |
| Poziom ochrony | brak danych |
| Zakres pomiaru | 0 - 10 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.