Chropowatościomierz przenośny | miernik chropowatości - MITUTOYO SJ-210
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- System z płozą z przyjaznym dla użytkownika i intuicyjnym menu.
- Niezależny od zasilania sieciowego umożliwia pomiary w dowolnym miejscu.
- Kolorowy wyświetlacz LCD z podświetleniem o przekątnej 6 cm [2.4"] zapewnia doskonałą czytelność.
- Zgodny z normami DIN EN ISO, VDA, ANSI, JIS, można też definiować własne ustawienia.
- Różnego typu napędy rozszerzają zakres zastosowań.
- Wyświetlanie wyników obliczeń, profili zmierzonych, krzywych nośności i amplitudowych.
- Menu w 16 językach.
- Obsługa za pomocą klawiszy na obudowie i pod odsuwaną pokrywą.
Dane techniczne:
| Nacisk pomiarowy detektora: | 0.75 mN |
| Kąt końcówki: | 60° |
| Promień końcówki pomiarowej: | 2 µm |
| Masa: | 500 g |
| Przejazd: | 17.5 mm, 5.6 mm [S-type] |
| Prędkość pomiaru: | Pomiaru: 0,25 mm/s; 0,5 mm/s; Powrotu: 0,8 mm/s |
| Zakres pomiarowy: | 16 mm 4,8 mm [Typ S] |
| Długość kabla: | 1 m |
| Metoda pomiarowa: | Przetwornik indukcyjny |
| Zakres: | 360 µm |
| Końcówka: | Końcówka diamentowa |
| Promień płozy: | 40 mm |
| Nacisk pomiarowy: | 0,75 mN |
| Profile: | Profil pierwotny (P), Profil chropowatości (R), DIN 4776 |
| Normy chropowatości: | DIN, ISO, ANSI, JIS |
| Liczba odcinków elementarnych: | x 1, x 3, x 5, x L |
| Filtr cyfrowy: | 2CR-75%, 2CR-75% (z korektą fazy) |
| Cut-off: | lc: 0,25 mm, 0,8 mm, 2,5 mm, ls: 2,5 µm, 8 µm |
| Tolerancja: | Górna/dolna granica |
| Zasilanie: | Zasilacz sieciowy (DC 7,5 V 1,5 W) lub akumulatorki |
| Funkcje: | Możliwość przełączania pomiędzy 16 językami: Japoński, Angielski, Niemiecki, Francuski, Włoski, Hiszpański, Portugalski, Czeski, Polski, Węgierski, Turecki, Szwedzki, Holenderski, Koreański, Chiński tradycyjny, Chiński uproszczony |
| Auto wyłączanie: | Automatycznie po 30 sekundach |
| Cale-mm: | Metryczne |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.