Brzeszczot do wyrzynarek, do drewna, długość całkowita 76MM, 5 sztuk - CMT JT101AO-5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Właściwości i zastosowanie:
- Zestaw zawiera 5 brzeszczotów z zębami spiczastymi, boki i zęby szlifowane
- Wykonane ze stali węglowej (HCS)
- Zastosowanie: miękkie drewno OSB, sklejka, laminat
Cięcie krzywoliniowe, dokładne
Miękkie drewno
OSB
Sklejka
Laminat
Grubość materiału 1,5-15 mm
Dane techniczne:
![]() |
|
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 76 mm |
| Długość części roboczej | 50 mm |
| Rozstaw zębów | 1,4 mm |
| Grubość materiału | 1,5 - 15 mm |
| Ilość w zestawie | 5 szt. |
| Typ uchwytu | T |
| Symbol | JT101AO |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.