Brzeszczot do wyrzynarek, do drewna, długość całkowita 100MM, 5 sztuk - CMT JT101B-5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Właściwości i zastosowanie:
- Zestaw zawiera 5 brzeszczotów z zębami spiczastymi, boki i zęby szlifowane
- Wykonane ze stali węglowej (HCS)
- Zastosowanie: miękkie drewno OSB, sklejka, laminat
Cięcie prostoliniowe, dokładne
Specjalnie do cięć wgłębnych
Miękkie drewno
OSB
Sklejka
Laminat
Grubość materiału 3-30 mm
Dane techniczne:
![]() |
|
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 100 mm |
| Długość części roboczej | 75 mm |
| Rozstaw zębów | 2,5 mm |
| Grubość materiału | 3 - 30 mm |
| Ilość w zestawie | 5 szt. |
| Typ uchwytu | T |
| Symbol | JT101B |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.