Wiertło kręte do metalu 13 mm | szlifowane | Nwka | HSS | chwyt walcowy | DIN-338 - FENES 0641-229-201-300
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wiertło kręte do metalu kobaltowe NWKa z chwytem walcowym.
- Narzędzie wykonane ze stali szybkotnącej HSS-E.
- Do mocowania np. w uchwytach wiertarskich.
- Kąt wierzchołkowy: 140º.
- Obróbka dodatkowa: szlifowane.
- Kierunek wiercenia: prawoskrętne.
Obrabiane materiały:

Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica (D) | 13 mm |
| Długość robocza (l) | 101 mm |
| Długość całkowita (L) | 151 mm |
| Kod produktu | 0641-229-201-300 |
Dostępności są informacyjne na podstawie danych z firmy WEMAX i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.
Dane techniczne
| Linia śrubowa | skrętna |
| Norma | DIN338 |
| Kąt wierzchołkowy | 140° |
| Chwyt | 13 mm |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSS |
| Średnica robocza | 13,0 mm |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.