Wiertło kręte, szlifowane 4,2 mm szlifowane | NWKa DIN 338 RN INOX | HSSE - Baildon
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wiertło kręte NWKa 4,2 mm przeznaczone do obróbki:
- stali,
- żeliwa,
- stali nierdzewnej.
- Narzędzie wykonane ze stali szybkotnącej HSSE wg normy DIN 338.
- Posiada chwyt walcowy co umożliwia montaż np. w uchwytach wiertarskich.
- Obróbka wykańczająca: szlifowane - białe.
- Kąt wierzchołkowy: 130º.
- Kierunek skrawania: prawoskrętne.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| d | 4,2 mm |
| l1 | 75 mm |
| l2 | 43 mm |
Dane techniczne
| Linia śrubowa | skrętna |
| Norma | DIN338 |
| Długość całkowita | 62 mm |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | HSS-E |
| Średnica robocza | 4,2 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.