Płytka tokarska CCMT 120408 SSP FM30S - PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wartości i zastosowanie:
- Płytka tokarska CCMT 120408 wykonana z węglika spiekanego FM30S.
- Do obróbki średniodokładnej stali odpornej na korozję w płytce zastosowano łamacz wióra SSP.
- Kształt płytki rombowy 80°.
- Kompatybilne noże tokarskie:
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | CCMT 120408 SSP BP30S |
| l | 12,7 mm |
| s | 3,97 mm |
| r | 0,8 mm |
| Kąt naroża | 80° |
| Kąt nachylenia płytki | 7° |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 12 |
| Grubość płytki | 04 |
| Promień | 0,8 mm |
| Typ | CCMT |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.