Płytka skrawająca tokarska DNMG 150604 SSP BP30S - PAFANA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Płytka wieloostrzowa DNMG 150604 Pafana wykonana z węglika spiekanego BP30S.
- Płytka z geometrią ujemną i łamaczem wióra SSP do obróbki średniodokładnej stali i żeliwa.
- Do toczenia wzdłużnego i poprzecznego.
- Kształt płytki rombowy 55°.
- Zalecane Vc= 170 - 240
- Przykładowe noże:
- PDNNR 2525M15 (Darmet)
- PDNNR 2525-15
- PDNNR 3225-15
- PDNNR 4032-15
- PDNNL 2525-15
- PDNNL 3225-15
- PDNNL 4032-15
- PDJNL 2020-15
- PDJNL 2525-15
- PDJNL 3225-15
- PDJNL 4032-15
- PDJNR 2020K15 (Darmet)
- PDJNR 2020-15
- PDJNR 2525M15 (Darmet)
- PDJNR 2525-15
- PDJNR 3225-15
- PDJNR 4032-15
- Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | DNMG 150604 SSP BP30S |
| wielkość | 15 |
| grubość (s) | 6,35 mm |
| promień naroża | 0,4 mm |
| Kąt naroża | 55° |
| Kąt nachylenia płytki | 0° |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 15 |
| Grubość płytki | 06 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 0,4 mm |
| Typ | DNMG |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.