Płytka do wiercenia SPMX 090408 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Płytka skrawająca SPMX 090408 do wierteł składanych wykonana z węglików spiekanych.
- Płytka kwadratowa 90°.
- Do obróbki stali.
- Cena dotyczy jednej płytki !!!
-
Produkt sprzedawany w opakowaniu zastępczym!
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | SPMX 090408 |
| I.C | 9,8 mm |
| S | 4,3 mm |
| d | 4,2 mm |
| r | 0,8 mm |
| Kąt nachylenia płytki | 20° |
Parametry skrawania:
| Materiał | Vc (m/min) | fz (mm) | |
|---|---|---|---|
| P | stal | 125 (20 - 230) | 0,09 (0,04 - 0,14) |
Dane techniczne
| Długość boku płytki | 09 |
| Grubość płytki | 04 |
| Szerokość płytki | 0,5 mm |
| Promień | 0,8 mm |
| Typ | SPMX |
| Rozmiar | 6 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.