Frez trzpieniowy z czołem kulistym do obróbki metali lekkich | 6 mm | 2-ostrzowy | bardzo długi | chwyt walcowy gładki | 2R-AL-XL | DIN 6535-HA - DOLFAMEX 0641-559-715407
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Frez trzpieniowy bardzo długi z czołem kulistym do obróbki metali lekkich wykonany wg, DIN 6535-HA.
- Chwyt walcowy gładki wg. DIN 6535-HA.
- Linia śrubowa rowków wiórowych λ=55°.
- Promieniowy kąt natarcia γ=12°.
- Możliwość pracy bokiem oraz zagłębiania się wzdłuż osi narzędzia dzięki ostrzom centralnym na czole.
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D (h10) | 6 mm |
| d (h6) | 6 mm |
| d1 | 5,8 mm |
| L | 105 mm |
| l | 20 mm |
| l1 | 50 mm |
| Kod produktu | 0641-559-715407 |
Dane techniczne
| Średnica freza | 6 mm |
| Przeznaczenie | do metali lekkich i tworzyw sztucznych |
| Typ obróbki | kształtująca |
| Chwyt | 6 mm |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | VHM |
| Długość robocza | 20 mm |
| Typ | trzpieniowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.