Frez do aluminium 8 mm, 1-ostrzowy, pełnowęglikowy VHM - 23101080
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Frez pełnowęglikowy (VHM) 1-ostrzowy do aluminium, o średnicy 8 mm.
- Frezy VHM ALU idealnie sprawdzają się przy obróbce aluminium, miedzi oraz stopów aluminium i miedzi o twardości do 45 HRC.
- Sprawdź parametry skrawania i materiały obrabiane frezami widiowymi.
- Frezy węglikowe można mocować w oprawkach zaciskowych ER, oprawkach frezarskich Weldon, oprawkach termokurczliwych.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| D1 | 8 mm |
| D2 | 8 mm |
| L2 | 25 |
| L1 | 60 |
| z (Ilość ostrzy) | 1 |
| Numer katalogowy | 23101080 |
Dane techniczne
| Średnica freza | 8 mm |
| Przeznaczenie | do metali lekkich i tworzyw sztucznych |
| Typ obróbki | kształtująca |
| Chwyt | 8 mm |
| Liczba ostrzy | 1 |
| Powłoka | brak |
| Materiał wykonania | VHM |
| Długość robocza | 25 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.