Frez 8 mm 4-ostrzowy uniwersalny do 55 HRC, z promieniem naroża 0,5 mm, pełnowęglikowy VHM, powłoka TiSiN - 23405080R0.5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Frez pełnowęglikowy (VHM) uniwersalny, o średnicy 8 mm, do ogólnej obróbki.
- Promien naroża R=0.5 mm pozwala na bardziej precyzyjną obróbkę materiałów.
- Frezy z serii GOLD idealnie sprawdzają się przy obróbce stali o twardości do 55 HRC.
- 4 ostrza frezu z węglików spiekanych zapewniają lepszą sztywność - odporność na skręcanie i zginanie; mogą pracować szybciej niż frezy 2-ostrzowe.
- Kąt pochylenia linii śrubowej rowków wiórowych to 35º.
- Powłoka TiSiN.
- Sprawdź parametry skrawania i materiały obrabiane frezami widiowymi.
- Frezy węglikowe można mocować w oprawkach zaciskowych ER, oprawkach frezarskich Weldon, oprawkach termokurczliwych.
Specyfikacja techniczna:

| d1 | 8 mm |
| d2 | 8 mm |
| l2 | 20 mm |
| l1 | 60 mm |
| R | 0,5 mm |
| z (Ilość ostrzy) | 4 |
| Numer katalogowy | 23405080R0.5 |
Dane techniczne
| Średnica freza | 8 mm |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Typ obróbki | kształtująca |
| Chwyt | 8 mm |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Powłoka | TiSiN |
| Materiał wykonania | VHM |
| Długość robocza | 20 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.