Koło ręczne wieloramienne 80001 VRU.125 - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Materiał:
Duroplast na bazie fenolu (PF) o dużej wytrzymałości, dodatkowo wzmocniony. Kolor czarny wykończony na połysk.
Wykonania standardowe:
Piasta stalowa oksydowana na czarno, o dużej średnicy, z nieosłoniętym licem i wstępnym nawierceniem.
- VRU.: bez rękojeści.
- VRU+I: z rękojeścią obrotową typ I.301+x z duroplastu.
Specyfikacja techniczna:


|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| D | 125 mm |
| dh9 | 10 mm |
| L | 28 mm |
| B | 18 mm |
| d1 | 32 mm |
| d2 | 55 mm |
| l | 22 mm |
| h | 15 mm |
| C# [Nm] | 220 |
| L# [J] | 9 |
| Waga | 315 g |
Dane techniczne
| Rękojeści | Bez rękojeści |
| Rodzaj montażu | bez otworu |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 125 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.