Koło ręczne wieloramienne 78422-R-K VRTP.80+I-A10-K - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Materiał:
Wysokoudarowy technopolimer na bazie polipropylenu (PP), kolor czarny, wykończony na mat.
Zaślepka:
- Samoprzylepna tarcza z anodowanego aluminium.
- VRTP.375: zaślepka z technopolimeru na bazie poliestru (PBT), kolor szary RAL 7035, wykończona na połysk. Dostarczana w komplecie, montowana na wcisk, zdejmowana przez nacisk na zewnętrzną krawędź (oryginalne wzornictwo ELESA).
Wykonania standardowe:
Wtopka stalowa, oksydowana na czarno, z otworem rozwiercanym standardowo w tolerancji H7.
- VRTP.: bez rękojeści.
- VRTP+I: z rękojeścią obrotową typ I.621+x z technopolimeru.
- VRTP+IEL: z rękojeścią obrotową typ IEL+x SOFT z technopolimeru, pokrytego miękkim w dotyku elastomerem (TPE).
- VRTP+IR: z rękojeścią obrotową, składaną typ IR.620 z technopolimeru.
- K: indeks na końcu kodu i oznaczenia dla wykonania z otworem z rowkiem wpustowym zgodnie z DIN 6885/1, w tolerancji P9.
Specyfikacja techniczna:


|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| D | 80 mm |
| dh7 | 10 mm |
| L | 35 mm |
| B | 18 mm |
| d1 | 18 mm |
| d2 | 16 mm |
| d3 | 20.5 mm |
| d4 | 25 mm |
| h | 17 mm |
| H | 45 mm |
| m | M6 |
| R | 29 |
| t | 11.4 |
| b | 3 |
| C# [Nm] | 32 |
| L# [J] | 5 |
| Waga | 100 g |
(C) - Maksymalny moment skręcający
(L) - Odporność na uderzenia
Dane techniczne
| Rękojeści | Rękojeść obrotowa |
| Rodzaj montażu | otwór gładki z rowkiem wpustowym |
| Otwór [mm] | 10 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.