Koło ręczne wieloramienne 77311-16 VR.140 FP-A16 - ELESA+GANTER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Materiał:
Duroplast na bazie fenolu (PF) o dużej wytrzymałości, dodatkowo wzmocniony.
Kolor czarny, wykończony na połysk.
Piasta stalowa oksydowana na czarno z odkrytym licem, z otworem rozwiercanym H7.
- VR.FP-A: bez rękojeści.
- VR.FP+I-A: z rękojeścią obrotową I.301+x z duroplastu.
- K: indeks na końcu kodu i oznaczenia dla wykonania z otworem z rowkiem wpustowym zgodnie z DIN 6885/1, w tolerancji P9, przykładowy kod i oznaczenie: 77111-10-K VR.100 FP-A10-K
Piasta ze stali oksydowanej na czarno, nie wiercona (bez otworu) z przodu w celu wykonania otworów innych niż standardowe:
- VR.FP: bez rękojeści.
- VR.FP+I: z rękojeścią obrotową typ I.301+x z duroplastu.
Specyfikacja techniczna:


|
Parametr |
Wartość |
|---|---|
| D | 139 mm |
| dh7 | 16 mm |
| L | 47 mm |
| B | 20 mm |
| d1 | 32 mm |
| d2 | 24 mm |
| l | 38 mm |
| l2 | 15 mm |
| d' | 20 mm |
| d'' | 16 mm |
| t | 18.3 mm |
| b | 5 mm |
| C# [Nm] | 165 |
| L# [J] | 12 |
| Waga | 370 g |
Dane techniczne
| Rękojeści | Bez rękojeści |
| Rodzaj montażu | otwór gładki |
| Otwór [mm] | 16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 139 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.