Nóż tokarski składany | CDJNR 2525 M15 - DARMET | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia zewnętrznego
- Stosowany przy obróbce zgrubnej
- System mocowania płytek: C, czyli nakładanie płytki skrawającej na dociśniętą płytkę podporową, następnie dociskając ją łapą od góry
- Typ mocowanej płytki: DN..1507..
- Kąt przystawienia oprawki: 93°
- Zastosowane akcesoria:
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | CDJNR 2525 M15 |
| a | 25 mm |
| b | 25 mm |
| L | 150 mm |
| e | 32 mm |
| s | 32 mm |
| h | 25 mm |
| Płytka |
Noże do toczenia zewnętrznego DARMET - Informacje techniczne









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.