Nóż tokarski składany | CTGPL-1212-11 - PAFANA | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia zewnętrznego
- System mocowania płytek: C
- Typ mocowanej płytki: TP..1103..
- Kąt przystawienia oprawki: 90°
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | CTGPL 1212-11 |
| H | 12 mm |
| B | 12 mm |
| L | 80 mm |
| F | 16 mm |
| E | 17 mm |
| λs | +1° |
| γo | +5° |
| Płytka | TP..1103.. |
Noże do toczenia zewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne
Dostępności są informacyjne na podstawie danych z firmy PAFANA i mogą różnić się od rzeczywistego stanu. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnego stanu magazynowego.









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.