Nóż tokarski składany | SIR-0020-P16B - FANAR | z chłodzeniem wewnętrznym | do toczenia gwintów | wewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia wewnętrznego.
- Wewnątrz oprawki wydrążony kanałek do dozowania chłodziwa.
- System mocowania płytek: S.
- Typ mocowanej płytki: IR16.
- Za pomocą tych oprawek można wykonać również operację rowkowania za pomocą specjalnych płytek do toczenia rowków.
- Śruba mocująca, płytka podporowa i klucz w zestawie.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | SIR 0020P16B |
| d | 20 mm |
| L | 170 mm |
| Dmin | 20 mm |
| s | 13,7 mm |
| h | 20 mm |
| e | - |
| Płytka | IR16 |
Płytki do toczenia gwintu FANAR - informacje techniczne
Dane techniczne
| System mocowania płytki | S |
| Operacje tokarskie | gwintowanie |
| Rozmiar trzpienia | ∅20 mm |
| Kierunek | prawy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.