Nóż tokarski składany | SIR-0016-P16 - FANAR | do toczenia gwintów | wewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia wewnętrznego.
- System mocowania płytek: S.
- Typ mocowanej płytki: IR16.
- Za pomocą tych oprawek można wykonać również operację rowkowania za pomocą specjalnych płytek do toczenia rowków.
- Nóż nie posiada i nie wymaga stosowania płytki podporowej.
- Śruba mocująca i klucz w zestawie.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | SIR 0016P16 |
| d | 20 mm |
| L | 170 mm |
| Dmin | 20 mm |
| s | 11,7 mm |
| h | 20 mm |
| e | 40 mm |
| Płytka | IR16 |
Płytki do toczenia gwintu FANAR - informacje techniczne
Dane techniczne
| System mocowania płytki | S |
| Operacje tokarskie | gwintowanie |
| Rozmiar trzpienia | ∅16 mm |
| Kierunek | prawy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.